Staż praktyki w Limagrain

Osoba do pracy sezonowej

LIMAGRAIN CENTRAL EUROPE ODDZIAŁ W POLSCE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Pracownika sezonowego w Stacji Doświadczalnej 

 

TWOJE ZADANIA:

  •                 Wykonywanie czynności związanych z hodowlą roślin i doświadczalnictwem w uprawach kukurydzy, rzepaku ozimego oraz zbóż
  •                 Prowadzenie obserwacji polowych oraz pielęgnacyjnych poletek hodowlanych

 

LOKALIZACJA:

                Stacja Doświadczalna Hodowli Roślin Limagrain, Dąbrówka 1, 63-810 Borek Wielkopolski.

 

WYMAGANIA:

  •                 umiejętność pracy w zespole
  •                 sumienność
  •                 mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie/rolnictwie

 

OFERUJEMY:

  •                 zatrudnienie od zaraz do listopada 2022
  •                dodatki za pracę w porach wieczornych, nocnych i w święta
  •                 ubezpieczenie NW
  •                 możliwość zakwaterowania

 

Aplikacje prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych  klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Limagrain Central Europe Societe Europeenne SE Oddział w Polsce, ul. Rataje 164, 61-168 Poznań, moich danych osobowych w dostarczonych  dokumentach aplikacyjnych, w szczególności informacji które przekraczają zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, dla potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które składam aplikację.

 

Ochrona danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Limagrain Central Europe Societe Europeenne SE Odział w Polsce, ul. Rataje 164, 61-168 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje. Ma Pani/Pan prawo: wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia. Ma pani Pan/Pan prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.