Menedżer sprzedaży regionalnej Justyna FELKA

W Limagrain Polska pracuję od 2023 roku, choć moje korzenie związane z rolnictwem sięgają dzieciństwa. Spoglądając na starania i pracę moich rodziców na gospodarstwie, zrodziło się we mnie nie tylko zainteresowanie, ale również ogromna fascynacja tą dziedziną. Postanowiłam kontynuować tę pasję i rozwijać się w rolnictwie, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności.

W mojej pracy największą satysfakcję sprawia mi radość i uznanie w oczach klientów. Widząc, że są zadowoleni z oferowanych im rozwiązań, czuję, że moja praca ma sens i przynosi pozytywne rezultaty. Wierzę, że kluczem do budowania trwałych relacji z klientami jest umiejętność słuchania. Dlatego też w pracy stawiam na otwartość i empatię. Dążę do tego, aby klienci zainteresowani ofertą nasion Limagrain czuli się zaopiekowani i przekonani, że jesteśmy tu po to, aby pomóc i sprostać ich potrzebom.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie nasion czy planowania upraw lub chcesz poznać najnowsze rozwiązania związane z uprawami, jestem do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się ze mną:

Numer telefonu: +48 665 555 529
Adres e-mail: justyna.felkaspam prevention@limagrain.com