Program Hydraneo® w opinii rolnika. Zobacz!

27.11.2021

Susza to wieczne utrapienie w uprawie kukurydzy, z jakim borykają się rolnicy. Firma Limagrain, aby wesprzeć ich w tych ciężkich okresach, stworzyła program Hydraneo® – wielofunkcyjne narzędzie do zarządzania uprawą w dobie niesprzyjających warunków. Chcąc sprawdzić, jak program funkcjonuje na polu, odwiedziliśmy gospodarstwo pana Marka Michalskiego z miejscowości Kotla koło Głogowa. Posłuchaj!

W jakich tematach program Hydraneo® wspiera rolnika?

Jak informuje pan Marek Michalski – Nasze gospodarstwo jest wciągnięte w program Hydraneo, które pozwala na dobranie jak najlepszych odmian i jak najlepszy termin siewu w naszym gospodarstwie. Przy optymalnym siewie oraz optymalnej odmianie z grupy Limagain mamy lepszy wzrost roślin, lepsze plonowanie oraz optymalny zbiór, co dla nas jest najważniejsze. 

Ponadto wraz z programem Hydraneo otrzymujemy dostęp do diagnostyki ryzyka suszy oraz profesjonalne wsparcie od doradców agronomicznych.

Poznaj aplikację Hydraneo®

Dołączając do programu Hydraneo, zyskujemy również dostęp do aplikacji, która umożliwia wykonanie jakościowej i ilościowej oceny ryzyka, w trakcie wizyty u rolnika. W ten sposób możemy zbadać najczęstsze czynniki ryzyka, analizując stan pola i praktyki agronomiczne rolnika.

Obejrzyj wideo z udziałem pana Marka Michalskiego!

Zaakceptuj marketingowe pliki cookie, aby obejrzeć ten film.