Technik doświadczalny

LIMAGRAIN CENTRAL EUROPE ODDZIAŁ W POLSCE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • praca w doświadczeniach polowych (siew, ocena oraz zbiór roślin),
  • obsługa i konserwacja specjalistycznych urządzeń i maszyn hodowlanych,
  • bliska współpraca z innymi oddziałami Limagrain na terenie Europy.

MIEJSCE PRACY:

  • Stacja Doświadczalna Hodowli Roślin Limagrain w Dąbrówce, Borek Wielkopolski.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne rolnicze lub ogrodnicze,
  • wiedza techniczna z zakresu budowy, obsługi i konserwacji maszyn rolniczych,
  • gotowość do częstych wyjazdów,
  • prawo jazdy B+E (mile widziane T, C+E),
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziany język niemiecki),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia produktowe.

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2019

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych  klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Limagrain Central Europe Societe Europeenne SE Oddział w Polsce, ul. Rataje 164, 61-168 Poznań, moich danych osobowych w dostarczonych  dokumentach aplikacyjnych, w szczególności informacji które przekraczają zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, dla potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które składam aplikację.

Ochrona danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Limagrain Central Europe Societe Europeenne SE Odział w Polsce, ul. Rataje 164, 61-168 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje. Ma Pani/Pan prawo: wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia. Ma pani Pan/Pan prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.