Przedstawiciel handlowy, woj. warmińsko-mazurskie, północna część woj. podlaskiego

LIMAGRAIN CENTRAL EUROPE ODDZIAŁ W POLSCE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
REJON: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE/PÓŁNOCNA CZĘŚĆ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Jeśli dobrze czujesz się w rozmowach biznesowych, znasz specyfikę rynku rolniczego, umiesz na bieżąco realizować potrzeby klientów, potrafisz wykazywać się inicjatywą, jesteś ambitny i skuteczny- dołącz do nas!

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami hurtowymi i gospodarstwami rolniczymi
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Pozyskiwanie informacji o rynku i raportowanie
  • Prowadzenie i uzupełnianie bazy danych klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie rolnicze
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy
  • Znajomość rynku
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Limagrain Central Europe Societe Europeenne SE Oddział w Polsce, ul. Rataje 164, 61-168 Poznań, moich danych osobowych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w szczególności informacji które przekraczają zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, dla potrzeby toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które składam aplikację”.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Limagrain Central Europe Societe Europeenne SE Odział w Polsce, ul. Rataje 164, 61-168 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje. Ma Pani/Pan prawo: wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.